GIDA SEKTÖRÜNÜN ÇUKUROVA BULUŞMASI SONA ERDİ

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası,  Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye Aşçılar Federasyonu ( TAFED ), Adana Gıda Toptancıları Derneği, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan GURME 2019 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 25–28 Nisan 2019 tarihleri arasında 11. kez TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

GURME 2019 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARI YARIN KAPILARINI AÇIYOR

TÜYAP Adana Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Türkiye Aşçılar Federasyonu ( TAFED ) işbirliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası,  Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, Adana Gıda Toptancıları Derneği, Çukurova Fuarcılık Anonim Şirketi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan GURME 2019 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 25–28 Nisan 2019 tarihleri arasında 11. kez TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.  

ANADOLU MUTFAĞININ EŞSİZ LEZZETLERİ TÜYAP ADANA GURME 2017 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARINDA BİR ARAYA GELİYOR

Anadolu mutfağının zenginliklerini paylaşma, kültür mirası yemeklere sahip çıkma hedefiyle yola çıkan TÜYAP Adana Fuarcılık, Anadolu’nun birbirinden lezzetli mutfaklarını 10 - 14 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Gurme 2017 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarında bir araya getiriyor. 

TÜYAP ADANA GURME 2017 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARI ADANA KEBABI İLE AÇILDI

Anadolu mutfağının zenginliklerini paylaşma, kültür mirası yemeklere sahip çıkma hedefiyle yola çıkan TÜYAP Adana Fuarcılık, Gurme 2017 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarını açtı. Fuarın açılışını 30 metrelik Adana Kebabı keserek yapan şehrin mimarları, fuarın bölgenin yemek turizmine yapacağı katkıya dikkat çekti. Adana denilince akla ilk gelen lezzetlerden biri olan kebap, katılımcılara ikram edildi. 

GURME NEDİM ATİLLA, TÜYAP ADANA SAHNE MUTFAĞINDAKİ YÖRESEL LEZZETLERİ TATTI

TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından düzenlenen Gurme 2017 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı dolu dolu devam ediyor. TÜYAP Adana Sahne Mutfak’ta her gün bir yörenin yemeklerini yapan usta aşçılar, fuarın 3. ve 4. gününde Hatay ve Osmaniye yöresinin yemeklerini hazırladı. 

GURME 2017 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE SONA ERDİ

TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde  10 - 14 Mayıs  2017 tarihleri arasında düzenlenen GURME 2017 Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuar’ını toplam 28 bin 735 kişi ziyaret etti.

ANADOLU MUTFAĞININ EŞSİZ LEZZETLERİ TÜYAP ADANA GURME 2017 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARINDA BİR ARAYA GELİYOR

ANADOLU MUTFAĞININ EŞSİZ LEZZETLERİ TÜYAP ADANA GURME 2017 ÇUKUROVA GIDA VE YÖRESEL LEZZETLER FUARINDA BİR ARAYA GELİYOR

GIDA SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ BEKLENEN BULUŞMASI BAŞLIYOR!

Kuruluşumuz Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş tarafından, Adana Ticaret Odası,  Adana Sanayi Odası,  Adana Ticaret Borsası, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi ve KOSGEB'in değerli destekleri ile hazırlanan...